خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

دانلود نرم افزار تیم ویور – کنترل از راه دور دسکتاپ کامپیوتر

   

  دانلود TeamViewer
  | دانلود نرم افزار تیم ویور – کنترل از راه دور دسکتاپ کامپیوتر |
  | نسخه های Server Enterprise + Corporate + Premium + Free + Portable |
   | دانلود نرم افزار تیم ویور – کنترل <a href=از راه دور دسکتاپ کامپیوتر |" align="baseline" border="0" hspace="0" vspace="0" />
  TeamViewer 11.0.56083 Server Enterprise + Corporate + Premium + Free + Portable نرم افزاری قدرتمند است که به شما امکان دسترسی به کامپیوترتان را از هر مکان از طریق اینترنت فراهم  می کند ( remote access ). البته برای استفاده از این امکان، روی هر دو کامپیوتر مبدا و مقصد باید نرم افزار TeamViewer نصب شده باشد. نرم افزار تیم ویور چیست؟ با استفاده از این نرم افزار دسترسی به دسکتاپ و کنترل از راه دور کامپیوتر می توانید فایل ها را جا به جا کنید ، چت کنید ، به تعمیر و عیب یابی کامپیوتر مقصد بپردازید یا چیزی را در کامپیوتر مقصد به نمایش بگذارید .
  از برنامه TeamViewer می توانید برای برطرف کردن مشکلات دوستان و آشنایان خود با کامپیوترشان از راه دور، ارائه پرزنتیشن از راه دور بر روی کامپیوتر فرد دیگری و همچنین انتقال فایل بین دو کامپیوتر بهره بگیرید . ضمنا می توانید با استفاده از برنامه تیم ویور کامپیوتر دوستان آشنایان را کنترل کنید و یا دسکتاپ خود را به آنها نمایش دهید. یا اینکه بدون نمایش دسکتاپ خود به دیگران و مشاهده دسکتاپشان فقط به نقل و انتقال فایل بپردازید. ارتباطی که از این طریق بین دو کامپیوتر ایجاد می شود کاملا رمز نگاری شده و ایمن می باشد.
  این نرم افزار راه حلی مناسب برای به اشتراک گذاری دسکتاپ است. شما می توانید با کنترل از راه دور دسکتاپ دوستانتان به آنها به صورت آنلاین کمک نمایید یا شما می توانید صفحه نمایش خود را برای دیگران به نمایش گذارید. شما هم اکنون می توانید ورژن جدید و آخرین نسخه نرم افزار TeamViewer تیم ویور را به همراه کرک و با لینک مستقیم از سایت تفریحی سرگرمی کاربردی دهکده دانلود دریافت نمایید.
   

  این مطلب تا کنون 66 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کامپیوتر ,توانید ,افزار ,دسکتاپ ,نمایش ,teamviewer ,افزار teamviewer ,کامپیوتر مقصد ,انتقال فایل ,free portable ,premium free ,enterprise corporate premium ,server enterprise corporate ,
  دانلود نرم افزار تیم ویور – کنترل از راه دور دسکتاپ کامپیوتر

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر